Superlīga

J. Eglītes un GTK Namejs 11,12,13 svētdienas retinga turnīra uzvarētāji sievietēm–Maija Rabinoviča,300+- Mārtiņs Ribakovs un 1+Māris Freibergs!!!
Turnīra uzvarētājs tiek noteikts kopvērtējumā 1vieta -saņem par 4p vairāk nekā otrā, 2vieta -3p vairāk nekā trešā vieta,,3v -2p vairāk nekā ceturtā vieta.4v-33v saņem par 1p vairāk nekā iepriekšējā vieta.
Turnīrs sasniedza savu trešo rekordu – piedalījās 40 dalībnieki no tiem 2 kundzes un kas patīkami 5 jaunkundzes , kuri tika sadalīti četrās apakšgrupās.

Jānis Eglīte
Patīkami, ka mūsu ceturtās kārtas uzvarētājs tagad jau leģendārais Aleksandrs Siņica kas ieguva trešo vietu pasaules paračempionātā Budapeštā – kļuva par galvenā sacensību tiesneša palīga Jāņa Cīruļa asistentu un izsauca spēlētājus uz cīņām labāk nekā Armands Simsons –Arēnā Rīga viņu par to uzslavēja kādreiz slavenais vieglatlēts tagad labs galda tenisists Aleksandrs Aleksandrovs. Budapeštā bronzu izcīnīja mūsu turnīra dalībniece kādreiz slavenā jauniešu tenisa zvaigzni Svetlanu Sirotkina. Turnīru uzmanīgi vēroja tā divkārtējais vicečempions Viktors Grozovs- kurš ir kļuvis par J.Eglītes konsultantu.
Šoreiz turnīra mērķis bija to atklāt plašajam galda tenisa amatieru lokam .Pirmās savu turnīru pabeidza dāmas, kuras bija ieradušas kuplā skaitā 7 – kā nedēļas dienas. Uzvaru pelnīti izcīnīja uz profesionālu ievirzi orientētā jaunā talantīgā galda tenisa zvaigznīte (pagaidām) Maija Rabinoviča. Maija pirms turnīra profesionāli iesildījās un līdzekļi attaisno mērķi kad pārējās dalībnieces redzēja kā Maija nopietni iesildījās un kādā profesionālā modernā galda tenisa tērpā viņa ieradās oponentēm – jau laikam pirms turnīra viss bija skaidrs .Maijai tas bija 100% rezultāts vienīgo setu viņai atņēma Anastasija Zimina ,kas laikam Maiju pazīst labāk un ko viņas spožais imidžs iedarbojas mazāk pie tam abas kopā trenējās. Cīņā par otro- ceturto vietu izveidojās riņķis starp Mirdzu Vlasovu 4-3,kura palika otrā, Anastasiju Ziminu 3-3 kas trenējas profesionāli un izcīnīja trešo vietu un aktīvo Ķekavnieci Anitu Kalvi -3-4, piektajā mūsu turnīra dalībniece Zane Bērziņa ar divām uzvarām , sestajā- Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas pašvaldības policijas izlases dalībniece –Ināra Eglīte un 7 vietā GTK Namejs biedre Kristiāna Eglīte. Tā, ka meitenēm turnīrs beidzās ātrāk – viņām ilgi nāktos gaidīt vīriešus tādēļ uz nākošo turnīru Maijai ,Anastasijai un Zanei būs naudas atlaide 40% apmērā.
300+V un 30+ sievietēm kur piedalījās 33 dalībnieki pārliecinoši uzvarēja turnīra spēlētājs no Gūlbenes- Mārtiņs Ribakovs, kurš finālā pārspēja sacensību organizatoru Jāni Eglīti. Kā atzinās Mārtiņs viņa panākumu atslēga ir treniņi kopā ar simpātiskām sievietēm- Innu Jozepsoni un Aldonu Homiču –lūk kas pietrūkst Jānim Eglītei ! Trešais Rudolfs Lielmanis kas arī uzvarēja apakšgrupu un izmēģināja spēkus arī nākamajā grupā ,4v M.Rabinoviča, 5v-jūrnieks Vladimirs Čuršins kuram ir vismaz 125 kg, 6v Edgars Šarfs,7v dakteris Ilgvars Uzuls, 8v Mirdza Vlasova,9v –Latvijas atdzimšanas partijas(kuras rindās ir bijuši tādi slaveni galda tenisisti kā PSRS sporta meistari Raimonds Cīrulis (Jāna un Armanda tēvs) ,Andrejs Kube, Genādijs Kartuzovs, Juris Krūmiņš, sporta meistarkandidāts Jānis Eglīte,kā arī labi tenisisti Norberts Lasmanis (Raimonda Lasmaņa vecākais brālis )un Vjačeslavs Sidorovs (Igora Sidorova vecākais brālis) un mūsu turnīra pirmais vicečempions Jānis Kārkliņš , priekšsēdētājs profesors Andris Rubīns ,10vAnatolijs Stoma- kas ne tikai demonstrēja lielisku sniegumu bet atveda līdz Ruslanu Mazitovu 31vieta un 11 vietu sensacionāli izcīnīja Māris Dzerkals, kurš grūtā cīņā apaķsgrupā pārspējot Gundaru Kopeiku 16 vietā slavenā Latvijas izlases tenisista Arta Kopeikas kas jau 6 gadus nav mūsu vidū.
Jāatzīmē A.Saguičenko uzvara pār M.Ribakovu apakšgrupā. Vēl jaunie dalībnieki Vjačeslavs Bondars – kurš cīņā par21 vietu zaudēja pieredzējušajam aizsargam un kontruzbrucējam I.Vilsonam bija ieradies kopā ar savu otro pusīti kas arī spēlēs, lieliski nospēlēja Aleksandrs Hoperskis( trenējas pie J.Cīruļa profesionāli , kas cīņā par 25 vietu pārspēja uzvarētāja Mārtiņs Ribakova speciālistu A.Saguičenko. 29 vietu izcīnīja Viktors Lucenko kas bija pie mums pirmo reizi. 32v Jānis Kalve no Ķekavas kas atbrauca kopā ar Anitu un 33v Jāņa Cīruļa audzēknis Jorens Jānis Eglīte- te teiciens ka nezaudē audzēknis ,bet visi jautājumi trenerim.
Savam tēvam Valdim Nagobadam līdz bija ieradies kādreizējais Latvijas rokenrola čempions Uldis Nagobads kas bija veiksmīgāks par tēvu Uldis 23v,bet Valdis 29v. Latvijas ābolu karālis –hokejists –kādreiz spēlējis Kurbads, un HK Eglīte un HK Eglīte-2 komandās Māris Lucs šoreiz 26 vietā. Lucam radās domstarpības ar bijušo galda tiesnesi Gundaru Kopeiku par setu skaitu.
Supergrupā, kur tika gaidīta abu Liepājas Māru Freiberga un Ķudas derbijs -izpalika, kā arī izpalika ieplānotā trenera un audzēkņa supercīņa Deniss Karlsons –Reinholds Dainis, jo svētdiena ir svētdiena. Es gan esmu aktīvās atpūtas piekritējs – taču cilvēki atpūšas savādāk. Supergrupā piedalījās 10 dalībnieki pirmais pārliecinoši Māris Freibergs, Mārim tas bija100% rezultāts paldies, ka viņš sevi un šo brīvdienu vēltīja galda tenisa attīstībai. Otrais patīkami pārsteidza veterāns Juris Ogle, kas ir pēc smagas sirds operācijas –sakritība vai likumsakarība J.Eglīte arī pēc smagas sirds operācijas otrais savā grupā 300+,3 un 4 vietā Liepājnieki Markus Ozols un Pēteris Petrēvičs ,5 – Kaimiņzemes Baltkrievijas sportists Andrejs Poziņaks,6v sakritība vai likumsakarība abās grupās Edgars Šarfs.
Balvas, augļus, diplomus un medaļas turnīram sarūpēja Jānis Eglīte ,Māris Lucs ,A.Bauska un diplomus sarakstīja Jānis Cīrulis paldies viņiem !
Vēl jāatzīmē, ka sestdien biju ieradies LU Ķīmijas fakultātē ,kur kopā ar Latvijas atdzimšanas partijas priekšsēdētāju Andri Rubīnu sveicām Latvijas galda tenisa tēvu Genādiju Kartūzovu, kurš jau ir uzsācis Latvijas atdzimšanu organizējot un atgriežot sportā cilvēkus un liekot ievērot viņiem veselīgāku dzīves veidu – tas ir dieva darbs ko viņš dara ilgus gadus, jo kurš gan gribēs sestdien zaudēt tāpēc jau piektdienas vakarā neņems uz krūts ,bet apmeklēs J. Eglītes un GTK Namejs piektdienas posmu. Grupas bija labi saliktas ar līdzīgiem oponentiem un man sanāca no 4 spēlēm trīs bija piecos setos.
Kopvērtējumā tagad pirmais desmitnieks 1)Jānis.Eglīte 157p, , otrais leģenda Evalds Immerfrejs-115p ,, trešais – Aldis Polītis 88p ceturtais-Nikolajs Kuļbins 80 punkti, 5v- Valērijs Samoilovs – 69p ,6v Ilmārs Reiholds -65p,7v –Mārtiņš Vidušs -62p,8v-Aleksandrs Aleksandrovs -61p 9v Deniss Karlsons Moskovkins- 59p 10v Irēna Deksne -52p
Sacensību kalendārs Rīgā.
1) Piektdien 28. martā – J. Eglītes un GTK Namejs 14 posms.
2) Sestdien 29. martā GTK Namejs 2 riņķis 1posms retinga posms vīrieši 200+ sievietes +100 pl 10.00
3) Sestdien 29. martā GTK Namejs 2 riņķis 1posms retinga posms vīrieši 80+ sievietes +40pl 13.30
4) Sestdien 29. martā GTK Namejs 2 riņķis 1posms retinga posms vīrieši 1+ sievietes+1 pl 17 00
5) Piektdien 11 aprilī J. Eglītes un GTK Namejs 15 posms-” Siņica Open”
6) Sestdien 12 aprilī GTK Namejs 2 riņķis 2posms retinga posms 200+ sievietes 100+ pl 10.00
7) Sestdien 12 aprilī GTK Namejs 2 riņķis 2posms retinga posms vīrieši 80+ sievietes+40 pl 13.30
8) Sestdien 12 aprilī GTK Namejs 2 riņķis 2posms retinga posms vīrieši 1+ sievietes+1 pl 17.00
9) Sestdien 19 aprilī US un SIA” Namejs L ” retinga kārta vīrieši +310 sievietes +41 pl 9.00
10) Sestdien 19 aprilī US un SIA” Namejs L” retinga kārta vīrieši 186-309 sievietes+21 pl 12.30
11) Sestdien 19 aprilī US un SIA” Namejs L” retinga kārta vīrieši 105-185 sievietes9-20 pl 15.45
12) Sestdien 19 aprilī US un SIA” Namejs L ”retinga kārta vīrieši +1 sievietes+1 pl 18.30
13) Svētdien 20.aprilī J.Eglītes un GTK Namejs 16 retinga posms 300+ vīriešiem pl 9.00
14) Svētdien 20.aprilī J.Eglītes un GTK Namejs 17 retinga posms +1 sievietēm pl 12.30
15) Svētdien 20.aprilī J.Eglītes un GTK Namejs 18 retinga posms +1pl 13.00Pieteikumi pa telefonu 26429436 , vai pie Jāņa Cīruļa telefons29971663