Jāņa Eglītes un GTK NAMEJS 30 sacensību godalgotās vietas 2014. gadā

 

Nr. I vieta II vieta III vieta IV vieta
1. 06.01. Aivars Teteris Jānis Kārkliņš Jānis Eglīte Edgars Krauliņš
2. 13.01 Irina Izmailova Valērijs Samoilovs Jānis Eglīte Edgars Krauliņš
3. 20.01 Jānis Eglīte Valērijs Samoilovs Edgars Krauliņš Atis Ozols
4. 27.01 Aleksandrs Siņica Viktors Grozovs Aldis Polītis Irina Izmailova
5. 5.02 Vitālijs Čapļijevs Viktors Grozovs Voldemārs Neimanis Jānis Eglīte
6. 11.02 Nikolajs Kuļbins Evalds Immerfreijs Ieva Vēja Harijs Krūmiņš
7. 21.02 Deniss Karlsons Nikolajs Kuļbins Evalds Immerfreijs Ernests Murāns
8. 28.02 Anrijs Bergs Evalds Immerfreijs Andrejs Čemertans Arturs Bauska
9. 7.03 Jānis Cīrulis Dainis Reinholds Anrijs Bergs Nikolajs Kuļbins
10. 14.03 Deniss Karlsons Raitis Krastiņš Evalds Immerfreijs Jānis Eglīte
11. 23.3+300 Mārtiņs Ribakovs Jānis Eglīte Rūdolfs Lielmanis Vladimirs Čuršins
12. +100 Maija Rabinoviča Mirdza Vlasova Anastasija Zimina Anita Kalve
13. +1 Māris Freibergs Juris Ogle Markus Ozols Pēteris Petrēvics
14. 4.04 Deniss Karlsons Ieva Vēja Evalds Immerfreijs Jānis Eglīte
15. 11.04 Sergejs Šiškins Evalds Immerfreijs Verners Jaunbruns Aivars Goldmanis
16. 20.4+300 Ilgvars Uzuls Edgars Šarfs Viktors Grozovs Mārcis Risbergs
17. +1 Verners Jaunbruns Edgars Šarfs Aleksandrs Siņica Jānis Eglīte
18. 29.04 Nikolajs Kuļbins Arturs Bauska Ieva Vēja Ilmārs Reinholds
Super Verners Jaunbruns Kārlis Sausnītis Skaidrīte Zāģere Juris Kravals
liga Aleksandrs Siņica Mārcis Risbergs Ilgonis Vilsons
Mārtiņs Ribakovs
19. 29.04 Aivars Goldmanis Irēna Deksne Māris Dzerkalis Juris Ozols
Virsliga Māris Deksnis Anita Kalve Aleksandrs Hoperskis Jevgēņijs Volobujevs
Arnis Lapiņš Jānis Kalve Uldis Celms Dmitrijs Fedorenko
20. 9.05 Evalds Immerfreijs Raitis Krastiņš Juris Ogle Arturs Bauska
21. 24.5+300 Mārcis Risbergs Jānis Eglīte Vjačeslavs Bonders Māris Dzerkalis
22. 29.05 Leonīds Maslovs Anrijs Bergs Andris Krumiņš Nikolajs Kuļbins
23. 6.06 Evalds Immerfreijs Verners Jaunbruns Sergejs Ņukša Edgars Šarfs
24. 14.6+300 Jānis Eglīte Aleksandrs Siņica Mārcis Risbergs Eduarts Viļčaks
25. 27.06 Anrijs Bergs Arturs Bauska Sergejs Ņukša Edgars Šarfs
26. 28.6+300 Nauris Zīds Viktors Grozovs Aleksandrs Siņica Jānis Eglīte
27. 13.7+300 Deivids Volkovs Jānis Jankovskis Aleksandrs Siņica Aivars Volkovs
28. 26.7+300 Jānis Jankovskis Deivids Volkovs Kristīne Adamaite Anatolijs Bogdanovs
29. 9.8+300 Aleksandrs Siņica Deivids Volkovs Jānis Eglīte Aivars Volkovs
30. 16.8+300 Nauris Zīds Viktors Grozovs Aleksandrs Siņica Deivids Volkovs

Sagatavoja: Jānis Eglīte  Paldies visiem 143  turnīru dalībniekiem, sevišķi aktīvākajiem 16.- J.Pilpei.  M.Vidušam,A.Aleksandrovam ,V.Grivcovam ,K.Bukajevai ,S Sirotkinai, Š.Svirskim, N.Mazjānim,V.Vasiļevam,V.Lucenko,J.Tarvidam,J.Grīvam,V.Vernem, J.Ruselim,V.Celmam,N.Lizdem